zwemvereniging Zwemsportvereniging De Aalscholver, Almere

jubileum.JPG

Wedstrijdkalender seizoen 2018 - 2019

Wedstrijden in 2018

september 2018

DagWedstrijdPlaatsAanvangstijdDetails
9Kick-Off (min, Jun, Jgd, Sen)Almere14:00 uurorganisatie De Aalscholver
23Minioren-Junioren Circuit 1 (Min, Jun)Noorderparkbad Amsterdaminzwemmen 13:30; wedstrijd 14:00 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
29Masters ZMC 1 (Mst)Kampen; organisator: Deltasteurjury/inzwemmen 15:45/16:00 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
29Nationale Miniorendag (Min)Eindhoven
30LAC Deel 1 (Jun, Jgd, Sen, Mst)Almereinzwemmen 15:00 uur; wedstrijd 15:30 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
naar boven

oktober 2018

DagWedstrijdPlaatsAanvangstijdDetails
7NZC 1 (Min, Jun, Jgd, Sen, Mst)Sportcentr. Weth. FB Duran Diemeninzwemmen 14:15; wedstrijd 14:45 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
14Swimkick 1 (Min)Hilversumaanwezig 13:45 uur; inzwemmen 14:00 uur; wedstrijd 14:15 uurUitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
14Limietwedstrijd (Jun, Jgd, Sen, Mst)Purmerendinzwemmen 14:30 uur; wedstrijd 15:00 uurUitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
21Junioren-Jeugd Deel 1 (Jun, Jgd, Sen)Almere-Poort organisatie Tritoninzwemmen 15:00 uur; wedstrijd 15:30 uurUitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
27 & 28NJK 800/1500m (kb) (Jun, Jgd)Amsterdam
27Masters ZMC 2 (Mst)Zwolle; organisatie: Swol 1894jury/inzwemmen 11:15/11:30 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
naar boven

november 2018

DagWedstrijdPlaatsAanvangstijdDetails
3Regio Meerkamp Deel 1 (Min, Jun)Urk (zwemclub 't Bun, Staartweg 30, 8321NB Urk)aanwezig 16:15 uur; inzwemmen 16:30 uur; wedstrijd 17:00 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal Punten per persoon Stand
4Junioren-Jeugd Deel 2 (Jun, Jgd, Sen)Bussuminzwemmen 15:15 uur; wedstrijd 15:45 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
11Regio Minioren Club Meet (Min)Zaandamaanwezig 12:15 uur; inzwemmen 12:30 uur; wedstrijd 13:00 uurUitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
11LAC Deel 2 (Jun, Jgd, Sen, Mst)Amstelveeninzwemmen 16:00 uur; wedstrijd 16:30 uurUitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
17 & 18Regiokampioenschappen (kb) (Jun, Jgd, Sen, Mst)Hoofddorpinzwemmen 13:30 uur; wedstrijd 14:00 uurLimieten Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
18Masters ZMC 3 (Mst)Almere-Poort; organisatie: De Aalscholver jury/inzwemmen 14:45/15:00 uurUitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
24 & 25Regiokampioenschappen (kb) (Jun, Jgd, Sen, Mst)Hoofddorpinzwemmen 13:30 uur; wedstrijd 14:00 uurLimieten Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
naar boven

december 2018

DagWedstrijdPlaatsAanvangstijdDetails
2Peter's Cup (Jun, Jgd, Sen, Mst)Almere; organisatie De Aalscholverinzwemmen 15:00 uur; wedstrijd 15:30 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
2Limietwedstrijd deel 2Amersfoort Uitslagen totaal
8Masters ZMC 4 (Mst)Lelystad; organisatie: Batavia Swimjury/inzwemmen 14:15/14:30 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
9Minioren-Junioren Circuit 2 (Min, Jun)Amsterdaminzwemmen 13:30 uur; wedstrijd 14:00 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
13 t/m 16NJJK (kb)(Jun, Jgd)Eindhoven Programma en bepalingen Indeling definitief
21 t/m 23ONK (kb) (Sen, Mst)Tilburg
naar boven

Wedstrijden in 2019

januari 2019

DagWedstrijdPlaatsAanvangstijdDetails
6Masters ZMC 5 (Mst)Amersfoort; organisatie: ZPC Amersfoortjury/inzwemmen 13:15/13:30 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
13NZC 2 (Min, Jun, Jgd, Sen, Mst)Almere; organisatie Tritoninzwemmen 15:00 uur; wedstrijd 15:30 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
20Junioren-Jeugd Deel 3 (Jun, Jgd, Sen)Almere; organisatie De Meeuweninzwemmen 15:00 uur; wedstrijd 15:30 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
24 t/m 27ONK Masters (kb) (Mst)Zwolle Uitslagen
27Swimkick 2 (Min)Hilversumaanwezig 13:45 uur; inzwemmen 14:00 uur; wedstrijd 14:15 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
naar boven

februari 2019

DagWedstrijdPlaatsAanvangstijdDetails
2Regio Meerkamp Deel 2 (Min, Jun)Almere; organisatie De Aalscholveraanwezig 14:15 uur, inzwemmen 14:30 uur; wedstrijd 15:00 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
3LAC Deel 3 (Jun, Jgd, Sen, Mst)Hoofddorpinzwemmen 14:30 uur; wedstrijd 15:00 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
10NZC 3 (Min, Jun, Jgd, Sen, Mst)Almere; organisatie De Aalscholverinzwemmen 15:00 uur; wedstrijd 15:30 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
16Masters ZMC 6 (Mst)Heerenveen; organisatie: HZ & PCjury/inzwemmen 14:15/14:15 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
17Limietwedstrijd LB dl 1Amersfoortjury/inzwemmen 13:30 uur ; wedstrijd 14:00 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
24Limietwedstrijd DAW lange afstanden LBAlkmaarjury/inzwemmen 16:00 uur ; wedstrijd 16:45 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
naar boven

maart 2019

Uitslagen totaal
DagWedstrijdPlaatsAanvangstijdDetails
3Minioren-Junioren Circuit 3 (Min, Jun)Amsterdaminzwemmen 13:30 uur; wedstrijd 14:00 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
9 & 10Speedo Jaargangwedstrijd (Min)Leideninzwemmen 13:30 uur; wedstrijd 14:15 uur Programma Bepalingen Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
16Masters ZMC 7 (Mst)Emmeloord; organisatie: Zigneajury/inzwemmen 16:00/16:00 uur Uitslagen Aalscholver
17Junioren-Jeugd Deel 4 (Jun, Jgd, Sen)Aalsmeerinzwemmen 15:30 uur; wedstrijd 16:00 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
24NZC 4 (Min, Jun, Jgd, Sen, Mst)Bussuminzwemmen 15:00 uur; wedstrijd 15:30 uur Uitslagen Aalscholver Uitslagen totaal
30Regio Meerkamp Deel 3 (Min, Jun)Lelystadinzwemmen 13:30 uur; wedstrijd 14:00 uur Uitslagen Aalscholver
naar boven

april 2019

DagWedstrijdPlaatsAanvangstijdDetails
5NJK 800/1500m (lb) (Jun, Jgd)Den Haag Uitslag Aalscholver Uitslag totaal
6Ranomi Cup (Min)Den Haag12:30 uur Live timing Uitslag Aalscholver
7Lenie van der Meer Bokaal Aalsmeer Uitslag Aalscholver Uitslag totaal
12NK 5000 (Jun, Jgd, Sen, Mst)Eindhoven Uitslag Aalscholver
14Masters ZMC 8 (Mst)Alkmaar; organisatie: DAWjury/inzwemmen 13:00/13:15 uur Uitslag Aalscholver
14LAC Deel 4(Jun, Jgd, Sen, Mst)Hoofddorpinzwemmen 14:30 uur; wedstrijd 15:00 uur Uitslag Aalscholver Uitslag totaal
20Para zwemfinale Uitslag Aalscholver
22Paastoernooi (lb) (Jun, Jgd, Sen, Mst)Utrecht; organisatie De Aalscholver1) wedstrijd 09.00 uur
2) wedstrijd 14:00 uur
Uitslag Aalscholver Uitslag totaal
28LangeBaanWedstrijd Hellas Glana (lb) (Min, Jun, Jgd, Sen, Mst)Eindhoveninzwemmen 13:00 uur; wedstrijd 13:30 uur Uitslag Aalscholver Uitslag totaal
naar boven

mei 2019

DagWedstrijdPlaatsAanvangstijdDetails
2 t/m 5ONK Masters (lb) (Mst)Amersfoort
11Limietwedstrijd Dordrecht Uitslag Aalscholver Uitslag totaal
12Swimkick 3 (Min)Hilversum Uitslag Aalscholver
18Regio Meerkamp Deel 4 (Min, Jun)'t Harde Uitslagen Aalscholver
18 & 19Regiokampioenschappen deel 1 en 2 (lb) (Jun, Jgd, Sen, Mst)Amersfoort Aalscholvers Deel 1
Deel 2
Clubrecords gezwommen in een 50m bad door de volgende zwemmers:
JCR 15 Andrei Turta - 400 wisselslag 5.17.50 - 200 vrije slag 2.08.88 - 400 vrije slag 4.39.60
JCR 15 Andrei Turta - 100 rugslag 1.05.97
JCR 13 Ivar Kleuver - 400 vrije slag 4.58.38 - 100 rugslag 1.10.69 - 200 rugslag 2.31.43
JCR 13 Ivar Kleuver - 400 wisselslag 5.45.94
JCR 12 Sarah Lute - 50 vrije slag 33.30
JCR 12 Britt Colijn - 400 vrije slag 5.39.30 - 800 vrije slag 11.16.69 - 200 wisselslag 2.55.41
JCR 13 Isabel Bron - 50 schoolslag 40.22
25 & 26Regiokampioenschappen deel 3 en 4 (lb) (Jun, Jgd, Sen, Mst)Amersfoort Aalscholvers Deel 3
Deel 4
Clubrecords gezwommen in een 50m bad door de volgende zwemmers:
JCR 15 Andrei Turta - 400 vrije slag 4.37.37
JCR 13 Ivar Kleuver - 100 vlinderslag 1.17.96 - 200 vlinderslag 3.00.43 - 200 wisselslag 2.39.28
JCR 12 Britt Colijn - 400 vrije slag 5.33.43 - 50 rugslag 38.11 - 100 rugslag 1.19.95
JCR 12 Britt Colijn - 200 rugslag 2.49.63
naar boven

juni 2019

DagWedstrijdPlaatsAanvangstijdDetails
1 & 2Minioren finales (Min)Hoofddorp  Aalscholvers Totaal
Clubrecords gezwommen in een 25m bad door de volgende zwemmers:
JCR 9 Dewi Meijer - 100 wisselslag 1.39.05 - 50 vlinderslag 47.91 - 100 schoolslag 1.49.75
JCR 9 Dewi Meijer - 100 vrije slag 1.26.97
JCR 12 Max Verschuur - 400 vrije slag 5.10.36
2Laatste Kans limietwedstrijdAmsterdam Aalscholvers Totaal
Clubrecords gezwommen in een 50m bad door de volgende zwemmers:
JCR 13 Isabel Bron - 50 schoolslag 39.80
JCR 12 Britt Colijn - 200 rugslag 2.49.37
JCR 15 Andrei Turta - 50 vlinderslag 28.87
9WZ&PC Pinkstertoernooi (Jun, Jgd, Sen)Purmerend  Aalscholvers
Clubrecords gezwommen in een 25m bad door de volgende zwemmers:
JCR 12 Britt Colijn - 200 rugslag 2.46.67 - 400 wisselslag 6.01.79
13 t/m 16NJJK lange baan (Jun, Jgd)Eindhoven Aalscholvers
Clubrecords gezwommen in een 50m bad door de volgende zwemmers:
JCR 13 Ivar Kleuver - 100 vrije slag 1.02.96 - 400 vrije slag 4.56.70
JCR 13 Ivar Kleuver - 50 rugslag 33.12 - 100 rugslag 1.08.48
JCR 13 Ivar Kleuver - 200 rugslag 2.24.61
JCR 12 Britt Colijn - 200 rugslag 2.48.19
JCR 14 Andrei Turta - 50 rugslag 29.99 - 200 rugslag 2.21.26
JCR 14 Andrei Turta - 50 vlinderslag 28.57 - 400 wisselslag 5.09.95
21 t/m 23ONK (lb) (Sen, Mst)Amersfoort
22Amerena Minioren Sprint Festijn (Min)
23Amerena Junioren Sprint Festijn (Jun)
29 & 30Speedo Fast Water Meet (Jun, Jgd, Sen, Mst)Amsterdam
30Jaargangfinale (lb) (Min)Dordrecht
naar boven

juli 2019

DagWedstrijdPlaatsAanvangstijdDetails
   
naar boven

sitemap-20090818.gif © Zwemsportvereniging De Aalscholver laatste update 5 juli 2019