WEDSTRIJDKALENDER

WEDSTRIJDKALENDER 2023-2024

Top September 2023
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 17 KB DAW DAW / De Hoornse Vaart (Alkmaar) 13:15 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 30 Zuyderzee Masters Circuit 6 Deltasteur / Kampen     Naar ZMC Site

 

Top Oktober 2023
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 1 Zwemcompetitie 1   Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 8 Minioren Circuit 1 ZV De Zaan / Zaandam   Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 15 KB DAW DAW / Alkmaar 13:15 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 21 WTC Puur Tamminga Challenge VZC / De Vallei (Veenendaal) 09:00 / 09:45 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 21 WTC Puur Tamminga Challenge VZC / De Vallei (Veenendaal) 14:00 / 14:35 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 22 WTC Puur Tamminga Challenge VZC / De Vallei (Veenendaal) 09:00 / 09:45 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 22 WTC Puur Tamminga Challenge VZC / De Vallei (Veenendaal) 13:30 / 14:05 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 28 Zuyderzee Masters Circuit 7 Zignea / Emmeloord     Naar ZMC Site

 

Top November 2023
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 12 Zwemcompetitie 2 De Aalscholvers / Almere 15:00 / 15:45 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 19 Minioren Circuit 2 ZV de Zaan / Zaandam 12:30 / 13:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 26 Limietwedstrijd ZPCH / Hoofddorp 13:30 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers

 

Top December 2023
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 10 limiet wedstrijd DAW – KB DAW / Alkmaar 13:15 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 10 Minioren Circuit 3 Krommenie 13:45 / 14:10 Uitslag geheel
Aalscholvers
vr 8 NJK Korte Baan Eindhoven 15:00 / 16:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 9 NJK Korte Baan Eindhoven 08:00 / 09:00 – 15:00 / 16:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 10 NJK Korte Baan Eindhoven 08:00 / 09:00 – 15:00 / 16:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
vr 15 NK Korte Baan Den Haag 08:00 / 09:00 – 16:15 / 17:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 16 NK Korte Baan Den Haag 08:00 / 09:00 – 16:15 / 17:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 16 Zuyderzee Masters Circuit 8 ZPC Amersfoort / Amersfoort     Naar ZMC Site
zo 17 NK Korte Baan Den Haag 08:00 / 09:00 – 16:15 / 17:00 Uitslag geheel
Aalscholvers

 

Top Januari 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
za 6 Zuyderzee Masters Circuit 1 Swol 1894 / |Zwolle     Naar ZMC Site
za 13 Provinciale Kampioenschappen Winter Hoofddorp 13:30 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 14 Provinciale Kampioenschappen Winter Hoofddorp 13:30 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 21 LB DAW Alkmaar 13:15 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 28 Zwemcompetitie 3 Almere 15:00 / 15:45 Uitslag geheel
Aalscholvers

 

Top Februari 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 4 Provinciale Clubmeet Hoofddorp 13:15 / 14:20 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 10 Zuyderzee Masters Circuit 2 HZPC / Heerenveen     Naar ZMC Site
za 24 Speedo Jaargangwedstrijden 2024 Leiden 13:30 / 14:25 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 25 Speedo Jaargangwedstrijden 2024 Leiden 13:30 / 14:25 Uitslag geheel
Aalscholvers

 

Top Maart 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 3 Minioren Circuit 4 zaandam 12:30 / 13:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 10 Zwemcompetitie 4 Zeist 12:30 / 13:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 17 Zuyderzee Masters Circuit 3 Aalscholver / Almere     Naar ZMC Site
vr 22 International Talent Trophy Eindhoven 17:30 / 18:30 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 23 International Talent Trophy Eindhoven 10:15 / 11:15 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 24 International Talent Trophy Eindhoven 10:15 / 11:15 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 24 LB DAW Alkmaar 13:15 / 14:00 Programma  
zo 24 Minioren Circuit 5 Krommenie 13:30 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers

 

Top April 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 7 Zuyderzee Masters Circuit 4 DAW / Alkmaar     Naar ZMC Site
zo 14 Jeugd- en juniorencircuit Almere 15:00 / 15:45 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 21 LB DAW Alkmaar 15:15 / 16:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 21 Minioren Circuit 6 Zaandam 12:30 / 13:00 Uitslag geheel
Aalscholvers

 

Top Mei 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 12 LB DAW Alkmaar 13:15 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 18 WZ&PC Pinkstertoernooi Purmerend 14:15 / 15:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 19 WZ&PC Pinkstertoernooi Purmerend 08:15 / 09:00 13:45 / 14:30 Uitslag geheel
Aalscholvers
ma 20 WZ&PC Pinkstertoernooi Purmerend 08:45 / 09:30 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 25 Zuyderzee Masters Circuit 5 BataviaSwim / Lelystad     Naar ZMC Site
za 25 Provinciale Kampioenschappen Zomer Amsterdam 13:30 / 14:15 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 26 Provinciale Kampioenschappen Zomer Amsterdam 12:30 / 13:15 Uitslag geheel
Aalscholvers

 

Top Juni 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
za 1 Provinciale Kampioenschappen Zomer Amsterdam 13:30 / 14:15 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 2 Provinciale Kampioenschappen Zomer Amsterdam 12:30 / 13:15 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 8 Provinciale Minioren Finale Alkmaar 14:15 / 15:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 9 Provinciale Minioren Finale Alkmaar 13:15 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
do 13 NK Lange Baan Amerena / Amersfoort 08:00 / 09:00 16:00 / 17:00 Programma  
vr 14 NK Lange Baan Amerena / Amersfoort 08:00 / 09:00 16:00 / 17:00 Programma  
za 15 NK Lange Baan Amerena / Amersfoort 08:00 / 09:00 16:00 / 17:00 Programma  
zo 16 NK Lange Baan Amerena / Amersfoort 08:00 / 09:00 16:00 / 17:00 Programma  
vr 21 NJK Lange Baan Eindhoven 15:00 / 16:00 Programma  
za 22 NJK Lange Baan Eindhoven 08:00 / 09:00 15:00 / 16:00 Programma  
zo 23 NJK Lange Baan Eindhoven 08:00 / 09:00 15:00 / 16:00 Programma  
za 29 NK sprint Rotterdam 09:00 / 10:00 15:00 / 16:00 Programma  
zo 30 NK sprint Rotterdam 09:00 / 10:00 15:00 / 16:00 Programma  
zo 30 Jaargangfinale Dordrecht 09:15 / 10:00 Programma  

 

Top Juli 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
za 6 Netherlands Invitational Eindhoven 12:15 / 13:00 Programma  
zo 7 Netherlands Invitational Eindhoven 12:15 / 13:00 Programma  

 

Top Augustus 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
?      

 

De Aalscholver