WEDSTRIJDKALENDER 23-24

WEDSTRIJDKALENDER 2023-2024

Top September 2023
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 17 KB DAW DAW / De Hoornse Vaart (Alkmaar) 13:15 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 30 Zuyderzee Masters Circuit 6 Deltasteur / Kampen     Naar ZMC Site

 

Top Oktober 2023
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 1 Zwemcompetitie 1   Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 8 Minioren Circuit 1 ZV De Zaan / Zaandam   Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 15 KB DAW DAW / Alkmaar 13:15 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 21 WTC Puur Tamminga Challenge VZC / De Vallei (Veenendaal) 09:00 / 09:45 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 21 WTC Puur Tamminga Challenge VZC / De Vallei (Veenendaal) 14:00 / 14:35 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 22 WTC Puur Tamminga Challenge VZC / De Vallei (Veenendaal) 09:00 / 09:45 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 22 WTC Puur Tamminga Challenge VZC / De Vallei (Veenendaal) 13:30 / 14:05 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 28 Zuyderzee Masters Circuit 7 Zignea / Emmeloord     Naar ZMC Site

 

Top November 2023
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 12 Zwemcompetitie 2 De Aalscholvers / Almere 15:00 / 15:45 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 19 Minioren Circuit 2 ZV de Zaan / Zaandam 12:30 / 13:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 26 Limietwedstrijd ZPCH / Hoofddorp 13:30 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers

 

Top December 2023
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 10 limiet wedstrijd DAW – KB DAW / Alkmaar 13:15 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 10 Minioren Circuit 3 Krommenie 13:45 / 14:10 Uitslag geheel
Aalscholvers
vr 8 NJK Korte Baan Eindhoven 15:00 / 16:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 9 NJK Korte Baan Eindhoven 08:00 / 09:00 – 15:00 / 16:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 10 NJK Korte Baan Eindhoven 08:00 / 09:00 – 15:00 / 16:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
vr 15 NK Korte Baan Den Haag 08:00 / 09:00 – 16:15 / 17:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 16 NK Korte Baan Den Haag 08:00 / 09:00 – 16:15 / 17:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 16 Zuyderzee Masters Circuit 8 ZPC Amersfoort / Amersfoort     Naar ZMC Site
zo 17 NK Korte Baan Den Haag 08:00 / 09:00 – 16:15 / 17:00 Uitslag geheel
Aalscholvers

 

Top Januari 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
za 6 Zuyderzee Masters Circuit 1 Swol 1894 / |Zwolle     Naar ZMC Site
za 13 Provinciale Kampioenschappen Winter Hoofddorp 13:30 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 14 Provinciale Kampioenschappen Winter Hoofddorp 13:30 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 21 LB DAW Alkmaar 13:15 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 28 Zwemcompetitie 3 Almere 15:00 / 15:45 Uitslag geheel
Aalscholvers

 

Top Februari 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 4 Provinciale Clubmeet Hoofddorp 13:15 / 14:20 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 10 Zuyderzee Masters Circuit 2 HZPC / Heerenveen     Naar ZMC Site
za 24 Speedo Jaargangwedstrijden 2024 Leiden 13:30 / 14:25 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 25 Speedo Jaargangwedstrijden 2024 Leiden 13:30 / 14:25 Uitslag geheel
Aalscholvers

 

Top Maart 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 3 Minioren Circuit 4 zaandam 12:30 / 13:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 10 Zwemcompetitie 4 Zeist 12:30 / 13:00 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 17 Zuyderzee Masters Circuit 3 Aalscholver / Almere     Naar ZMC Site
vr 22 International Talent Trophy Eindhoven 17:30 / 18:30 Uitslag geheel
Aalscholvers
za 23 International Talent Trophy Eindhoven 10:15 / 11:15 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 24 International Talent Trophy Eindhoven 10:15 / 11:15 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 24 LB DAW Alkmaar 13:15 / 14:00 Programma  
zo 24 Minioren Circuit 5 Krommenie 13:30 / 14:00 Uitslag geheel
Aalscholvers

 

Top April 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 7 Zuyderzee Masters Circuit 4 DAW / Alkmaar     Naar ZMC Site
zo 14 Jeugd- en juniorencircuit Almere 15:00 / 15:45 Uitslag geheel
Aalscholvers
zo 21 LB DAW Alkmaar 15:15 / 16:00 Programma  
zo 21 Minioren Circuit 6 Zaandam      

 

Top Mei 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
zo 12 LB DAW Alkmaar 13:15 / 14:00 Programma  
za 25 Zuyderzee Masters Circuit 5 BataviaSwim / Lelystad     Naar ZMC Site
za 25 Provinciale Kampioenschappen Zomer      
zo 26 Provinciale Kampioenschappen Zomer      

 

Top Juni 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
za 1 Provinciale Kampioenschappen Zomer      
zo 2 Provinciale Kampioenschappen Zomer      
za 8 Provinciale Minioren Finale      
zo 9 Provinciale Minioren Finale      
do 13 NK Lange Baan      
vr 14 NK Lange Baan      
za 15 NK Lange Baan      
zo 16 NK Lange Baan      
vr 21 NJK Lange Baan      
za 22 NJK Lange Baan      
zo 23 NJK Lange Baan      
zo 30 Jaargangfinale Dordrecht 09:15 / 10:00    

 

Top Juli 2024
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
za 6 Netherlands Invitational Eindhoven 12:15 / 13:00    
zo 7 Netherlands Invitational Eindhoven 12:15 / 13:00    

 

Top Augustus 2025
Dag Wedstrijd Organisator / Plaats  Jury / Aanv Programma / Uitslagen
?      

 

De Aalscholver